7 ELEMENTS

Taneční film „7 E L E M E N T S“ vznikal téměř pět let. Od mého prvního nápadu ušel dlouhou cestu, překonal čtyři stěhování naší rodiny, pandemii a narození mé druhé dcery. Příběh tvoří sedm hlavních témat, sedm elementů. Je v něm ukryto mnoho detailů, důležitostí i maličkostí. A především je velkým poděkováním mé rodině a je věnovaný tanečnicím, které milují umění orientálního tance.
Od prvního tónu, od první nitky, od prvního pohybu – vše je dílem láskyplné autorké tvorby. Děkuji, že zakoupením hudby či výuky tance, sdílením a zhlédnutím videa, podpoříte naši tvorbu.
S láskou
Katka „Kathreen“ Derouet
Taneční film „7 E L E M E N T S“ vznikal téměř pět let. Od mého prvního nápadu ušel dlouhou cestu, překonal čtyři stěhování naší rodiny, pandemii a narození mé druhé dcery.
Příběh tvoří sedm hlavních témat, sedm elementů. Je v něm ukryto mnoho detailů, důležitostí i maličkostí. A především je velkým poděkováním mé rodině a je věnovaný tanečnicím, které milují umění orientálního tance.
Od prvního tónu, od první nitky, od prvního pohybu – vše je dílem láskyplné autorské tvorby. Děkuji, že zakoupením hudby či výuky tance, sdílením a zhlédnutím videa, podpoříte naši tvorbu.
S láskou
Katka „Kathreen“ Derouet

HUDBA & VÝUKU TANCE

PŘEHRAJ SI UKÁZKU HUDBY

o různí autoři | RAQS SHARQI | 11:31

7 Elements je možné zakoupit jako celou komponovanou skladbu nebo si jednotlivé hudební elementy můžeš pořídit samostatně.

KOLEKCE

PŘIPRAVUJEME PRO TEBE  KOLEKCI "7 ELEMENTŮ" NA JARO 2024

TANEČNÍ TRÉNINKOVÉ OBLEČENÍ SE NA TEBE TĚŠÍ!

RAQS SHARQI ART FILM

TVŮRCI

BEHIND THE SCENES

0
  0
  Můj nákup
  Tvoje taška je prázdnáZpět do Raqshopu
   Apply Coupon
    Může se Ti líbit
    Může se Ti líbit
    • Zástupný symbol
     AUTO-DRAFT
     +Add
    • Small cartoony persona with a falafel head dressed like a princess in a pink dress and sitting on a chair.
     Falafel PRINCESS
     370  +Add
    • DÁRKOVÉ POUKAZY - 1000 Kč
     1 000  +Add
    • DON’T WORRY, BE BALADI!
     750  +Add
    • INTRO
     60  +Add