TANEC

O TANCI, O MNĚ V TANCI A TAK DÁLE…

Jakoby to bylo včera. Stála jsem u baletní tyče a urputně jsem se snažila postavit své nohy do první pozice… Bylo mi tehdy pět let. Chtěla jsem být baletkou, ale mé ženské křivky s tím příliš nesouhlasily. A tak jsem se stala muzikálovou herečkou a zpěvačkou. Spojení tance a hudby byl splněný sen. Zahrála jsem si krásné role, Cosettu v Bídnících (v devíti letech tu malou a v šestadvaceti tu velkou), Bellu v muzikálu Kráska a zvíře. A tomuto oboru bych se asi věnovala až dodnes, kdybych nepoznala orientální tanec. Dal mi svobodu, po které jsem zatoužila. A možnost cestovat. Přes půl roku jsem vedla taneční výuku v Asii, procestovala jsem téměř celou Evropu, tvořila jsem projekty v Hong Kongu a v Dánsku, vedla workshopy v Malajsii, Singapuru, Koreji, Francii, na Slovensku, v Maďarsku, v Itálii a na mnoha dalších místech. Titul „Bellydancer of the World“ z Německa a vítězství soutěže orientálního tance v Egyptě z roku 2009 mě tenkrát trošku uklidnilo, že jsem na správné cestě. V roce 2013 jsem pověsila divadlo na hřebík a začala se plně věnovat orientálnímu tanci.

Můj taneční styl se v průběhu let proměňuje. Čím jsem starší, tím více chci tanec předávat jako celek. S porozuměním hudby a textů. Nehledám dokonalost. Hledám autenticitu, pravdivost, uvěřitelnost.

Zaměřuji se na jevištní formu orientálního tance, nejvíce se mnou souzní klasické skladby, ale miluji i modernu a folklór, který je důležitý pro porozumění tanečních kontextů. Výuku tance vedu metodicky, kreativně a s důrazem na detail, na muzikalitu a výraz. Do výuky zapojuji principy jevištního projevu a ráda tanečnicím věnuji zpětnou vazbu, aby se mohly zlepšovat a užívaly si naplno vše krásné, co orientální tanec nabízí. Ve výuce si všímám i tanečních průsečíků z baletu a moderního tance. Jsem perfekcionistka, což je někdy dost na palici, ale tuto moji vlastnost ráda zapojuji do svých projektů, třeba když tvořím pro ÓTéEsko (Orientální Tanec Spojuje) nebo tvořím různé online akce. Jestli spustím blog, rozpovídám se tam!

Co vše Ti můžu nabídnout?

To už si přečti níže na této stránce.

Vedle výuky tance také produkuji hudbu a mým snem je tvořit audiovizuální taneční díla. Zabývám se střihem videa a hudby, tvorbou grafiky, vytvořila jsem vizuál tohoto webu.

Vítej v mém kreativním světě!

AHOJ! ČLENSTVÍ

Ahoj! Buď součástí velké rozrůstající se orientální online rodiny! Budeme tvořit umění i prachsprostý mainstream. 🙂 Užijeme si zábavu i hluboké emoce. Těšit se můžeš na tématická videa zaměřená na taneční techniku, procvičování, kombinace, variace i různé další legrace a jako první se dozvíš o nových plánovaných projektech a výzvách!

CENA: od 12 falafelů = od 370 Kč (15€)/měsíc

VÝUKA INDIVINDI & KONZULTACE

Tvoříš vystoupení? Připravuješ se na soutěž? Potřebuješ pomoc s výběrem tanečního stylu a hudby? Chybí Ti překlad písně? Potřebuješ hudbu sestříhat? Jsi ve slepé uličce při tvorbě chorošky a nevíš jak dál? Tak se můžeme setkat indivindi, tedy individuálně – online nebo osobně (Praha – východ) – a se vším Ti moc ráda pomůžu.

CENA: dle požadavků 600-800 Kč (25-33€) / 60 minut

VÝUKA PRO SKUPINU

Přijedu za vámi a roztančíme sál! Vedu workshopy orientálního tance online & osobně pro celé ČR a v zahraničí. V Praze a v Brně jsem věrná své mateřské škole Centru Tance. Vyučuji v tanečních studiích, na festivalech, tanečních akcích, pobytech, vedu intenzivní výuku a tvořím i výukové programy. V současné době se zaměřuji na výuku online  – s ohledem na moje nedávné mateřství, ale mám v plánu i několik osobních setkání. Mrkněte do kalendáře. Celý přehled taneční online nabídky najdete v raqshopu.

CENA: dle požadavků

TVORBA CHOREOGRAFIE

Toužíš po vlastním tanci? Vytvořím pro Tebe sólovou (a nebo skupinovou choreografii) s příběhem, s důrazem na autenticitu a muzikalitu, dle Tvých představ a tužeb, empaticky a s osobitým přístupem. Do tvorby zapojuji herecké a jevištní zkušenosti. Tanec tvořím na tělo, je pro mě důležité, aby ses v něm technicky i výrazově cítila dobře.

CENA: dle požadavků

FEEDBACK

Máš před sebou nebo i za sebou sólové nebo skupinové taneční vystoupení a ráda bys ho ještě vyšperkovala? Pošlu Ti zpětnou vazbu od hlavy až k patě! Nečekej ale žádné „great dancing and happy shimmy“! 🙂 Jak to funguje? Pošleš mi video svého tance z tréninku či vystoupení (čím lepší kvalita záznamu, tím lépe!) a vše ostatní už nech na mě. Získáš ode mne detailní zpětnou vazbu i další cenná doporučení, na co se na své další taneční cestě zaměřit. Jedna zpětná vazba může tak posunout Tvůj tanec mílovými kroky dopředu! Zpětnou vazbu posílám do týdne od doručení videa.

CENA: 1200 Kč (50€) včetně online konzultace 20 minut!  

POROTCOVÁNÍ

Organizuješ taneční soutěž? Oslov mě ke spolupráci! Mám jako porotkyně mnohaleté zkušenosti z mezinárodních soutěží. Zasedala jsem v porotě po celém světě, např. v Itálii, Dánsku, Koreji, Německu a v dalších zemích.

CENA: dle požadavků

VYSTOUPENÍ

Připravuješ soukromou nebo firemní akci? Plánuješ ples, svatbu, oslavu? Přizvání orientální tanečnice je skvělou volbou! Užij si profesionální vystoupení orientálního tance v překrásných autentických kostýmech, které bude ladit s Tvojí akcí a potěší přítomné hosty! V současné době vystoupení na soukromých akcích nevyhledávám, jelikož jsem po porodu, ale mám mnoho úžasných kamarádek, které se orientálnímu tanci věnují profesionálně a skvěle mě zastoupí! Ozvi se a Tvé přání zkonzultujeme.

CENA: dle požadavků

PROJEKTY

Ráda bych napsala něco o tvorbě tanečních projektů, ale je toho tolik krásného, že mi i slova došla! Tak než to ze sebe vymáčknu, zatím mrkni dolů do galerie a to Ti napoví.

Díky všem tanečnicím, které jsou součástí projektů, které tvořím. Děkuji za dlouholetou důvěru a podporu.

KONTAKT

9 + 11 =

Odesláním formuláře souhlasíš se Zásadami zpracování osobních údajů.

0
  0
  Můj nákup
  Tvoje taška je prázdnáZpět do Raqshopu
   Apply Coupon
    Může se Ti líbit
    Může se Ti líbit
    • Logo representing a heart within 4 interlaced triangles.
     LÁSKA
     60  +Add
    • NOC
     60  +Add
    • VÁŠEŇ
     60  +Add
    • JARO
     60  +Add
    • DÁRKOVÉ POUKAZY - 1000 Kč
     1 000  +Add