MEDIA

O TVORBĚ A TAK DÁLE…

Hudba je odjakživa součástí mého života. Vyrostla jsem na klasické hudbě. Orientální hudba si mě získala díky velké pestrosti hudebních nástrojů, netradičních rytmů a podmanivých, emocionálních melodií.

Více povídání o hudbě a její produkci si můžeš přečíst tady. 

V souvislosti s hudbou se už dlouho věnuji jejímu střihu a tvořila jsem i hudbu k projektu 7 ELEMENTS. Tanečnice mě často oslovují, abych jim setříhala hudbu na míru k tanečnímu vystoupení.

Vedle hudby mě také nesmírně zajímá i vizuální tvorba, tvořím grafiku, věnuji se střihu videí, miluju film a moc si přeji, abych se tomuto oboru mohla do budoucna více věnovat a tvořit taneční audiovizuální projekty.

 

 

PRODUKCE HUDBY

Produkování autorské hudby je můj dlouholetý sen! K tvorbě oslovuji především skladatele a hudebníky žijící v ČR. Budu vděčná, když si skladby (nejen z mé produkce) pořídíš oficiální cestou. Podpoříš tak jejich vznik i do budoucna. Díky! Užij si poslech!

STŘIH HUDBY

Plánuješ taneční vystoupení nebo taneční projekt a nevíš, jak si připravit a setříhat svoji hudbu? Napiš mi a hudbu (či kompozici více skladeb) Ti na přání upravím.

CENA: dle požadavků

VIDEOPRODUKCE

Toužíš po tanečním videoklipu či tvorbě svého promovidea? Zajistím pro Tebe natáčecí tým, vybereme lokaci, zkonzultujeme hudbu a taneční choreografii, rozpočet, povíš mi o svých nápadech, snech a touhách! 

CENA: dle požadavků

GRAFIKA

V životě ráda získávám nové dovednosti. Tvorba grafiky je mojí velkou vášní. V roce 2020 jsem absolvovala akreditovaný kurz „Pracovník grafického studia“ pod vedením skvělého grafika Lukáše Krásy. Tvořím především internetovou grafiku, pracuji ve Photoshopu a lehce v In-Designu. Tvorba grafiky není hlavní náplní mé celkové tvorby, ale pokud toužíš po prezentaci své akce, ráda Ti pomůžu a zkusíme to nějak vymyslet.

CENA: dle požadavků

MOJE TVORBA

KONTAKT

5 + 12 =

Odesláním formuláře souhlasíš se Zásadami zpracování osobních údajů.

0
  0
  Můj nákup
  Tvoje taška je prázdnáZpět do Raqshopu
   Apply Coupon
    Může se Ti líbit
    Může se Ti líbit
    • POLIBEK
     60  +Add
    • DÁRKOVÉ POUKAZY
     500  +Add This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
    • DON’T WORRY, BE BALADI!
     750  +Add
    • 7 ELEMENTS
     300  +Add
    • NOC
     60  +Add