kolekce

JAKO V BAVLNCE A TAK DÁLE…

Při tréninku se ráda cítím pohodlně, abych měla volnost pohybu. Mám ráda uvolněný styl oblékání i v běžném životě a upřímně, na trénink bych si na sebe klidně natáhla i pytel, protože mi je úplně šumafuk, jak vypadám. Ale! Jak se říká na divadle – s kostýmem si člověk obléká i roli. A tak když zahodím pytel, ráda propotím i tréninkové oblečení, které je pohodlné a taky krásné. Člověk se hned o poznání cítí líp. 

Můj šatník se rapidně proměnil po prvním porodu, kdy jsem si začala zahalovat své poporodní břicho. A to jsem měla opravdu krásné břicho! S díky jsem se s ním rozloučila a milovala svoje tělo za to, že přivedlo na svět nový život. Jedním z mýtů bývá, že odhalené břicho je podmínkou orientálního tance. Není to tak. A já se při jeho zahalování cítila krásně a elegantně. A tak vznikl nápad na moji ikonickou vlnu, která inspirovala i několik dalších tanečnic. Proto nová kolekce bude tvořená několika osobitými střihy, které miluji a jsou už roky součástí mého života.

Těším se, až vám kolekci ukážu!

Do Ježíška 2023 to asi nestihneme, ale začátkem roku 2024 by už snad mohlo být hotovo. 

VYTVÁŘÍME PRO TEBE KOLEKCI 2024 INSPIROVANOU PROJEKTEM 7 ELEMENTŮ…

 

A dáváme si záležet! Snad už brzy budeš moci propotit nové tréninkové oblečení. Kolekci Ti představíme na podzim 2024. Mrkni zatím do Raqshopu a vyber si online tančení nebo se přidej do naší party v rámci AHOJ! členství.

 

0
  0
  Můj nákup
  Tvoje taška je prázdnáZpět do Raqshopu
   Apply Coupon
    Může se Ti líbit
    Může se Ti líbit
    • Cartoony persona with a falafel head looking like a small queen on a stage and surrounded by subjects looking like small food.
     Falafel QUEEN
     490  +Add
    • DÁRKOVÉ POUKAZY - 500 Kč
     500  +Add
    • JARO
     60  +Add
    • POLIBEK
     1 800  +Add
    • POLIBEK
     60  +Add